zobowiazania-serwisowe-grafika_przewodnia_v2.jpg [143.87 KB]

 

Wraz z nowym samochodem Mitsubishi zyskujesz nie tylko wysokiej jakości niezawodny samochód, ale również profesjonalną sieć autoryzowanych serwisów Mitsubishi Motors. Zobowiązanie Serwisowe Mitsubishi pozwala Ci na beztroską eksploatację i zapewnia rzetelną i profesjonalną opiekę nad Twoim samochodem.

 

 

 

Zobowiązanie serwisowe Mitsubishi to:

 

 

tarcza.png [4.90 KB]

5 lat lub 100 000 km gwarancji fabrycznej na samochód

(w zależności, co nastąpi wcześniej)

 

 

kierownica.png [4.89 KB]

5 lat lub 100 000 km gwarancji fabrycznej
na wybrane oryginalne akcesoria

(w zależności, co nastąpi wcześniej)

 

 

klucz.png [4.33 KB]

5 lat assistance (Mitsubishi Assistance Package-MAP)

 

 

lupa.png [4.84 KB]

Nieodpłatna usługa kontroli samochodu*
(regulamin usługi dostępny poniżej)

 

 

Usłudze podlegają wyłącznie samochody Mitsubishi z rynku europejskiego sprzedane po raz pierwszy przez autoryzowaną sieć Mitsubishi nie wcześniej niż 1 stycznia 2015 roku. Warunki gwarancji oraz poszczególnych usług, w tym czas ich obowiązywania zostały szczegółowo opisane w dokumentach gwarancyjnych oraz w warunkach świadczenia danej usługi.

 

 

 

Poczuj błogi spokój

 

Nasze samochody są projektowane i konstruowane z myślą o największych wyzwaniach, dzięki czemu zyskały potwierdzoną w praktyce opinię wydajnych i trwałych maszyn. Byliśmy pierwszą japońską marką, która zaoferowała klientom 5-letnią gwarancję producenta. Na nasze oryginalne akcesoria, które spełniają te same wysokie standardy i są poddawane tak samo rygorystycznym testom, również zapewniamy 5-letnią gwarancję. Razem z Mitsubishi Assistance na okres 5 lat i usługą nieodpłatnej kontroli pojazdu, gwarancje te tworzą nasze zobowiązanie wobec kierowców samochodów marki Mitsubishi. Nazywamy je Zobowiązaniem Serwisowym Mitsubishi.

 

 

Poczuj pełną radość z jazdy

 

Twój samochód marki Mitsubishi został wyprodukowany z zastosowaniem nowatorskich technologii i innowacji, a także wyposażony w równie nowoczesne rozwiązania. Opracowaliśmy zaawansowane metody, które pozwalają nam utrzymywać Twój samochód w dobrym stanie, gwarantując przy tym zachowanie jego bezpieczeństwa, wydajności i niezawodności. Nasi technicy, to eksperci, którzy doskonale znają Twój samochód i zajmą się nim z taką samą pasją i zaangażowaniem, z jakimi przygotowano go do opuszczenia fabryki.